PLATFORMA LASEROWA

PLATFORMA LASEROWA  to innowacyjna, wszechstronna platforma laserowa, która umożliwia wykonywanie różnego rodzaju zabiegów, stanowiących odpowiedź na większość problemów estetycznych i dermatologicznych, z jakimi klienci obiektów beauty zgłaszają się do ekspertów. PLATFORMA LASEROWA ma ponad 65 wskazań, których skuteczność potwierdzona jest certyfikatem FDA!

 

Kompleksowość

Urządzenie wyposażone jest w kilka specjalistycznych głowic laserowych – takich jak CLEAR LIFT / DYE VL / IPIXEL / ND: YAG – co pozwala łączyć różne typy zaawansowanych technologii oraz wybranych źródeł światła w celu dobrania najbardziej efektywnej terapii indywidualnej dla danej osoby. Tego typu sprzęt to prawdziwy przełom w nowoczesnej kosmetologii oraz medycynie estetycznej, który można śmiało nazwać spełnieniem marzeń zarówno specjalistów, jak również klientów obiektów w branży beauty. 

 

Wskazania

+    Resurfacing skóry
+    Zmiany pigmentacyjne
+    Redukcja blizn i niedoskonałości
+    Zaawansowany lifting skóry
+    Zmiany naczyniowe
+    Usuwanie tatuażu


Bezpieczeństwo

Zabiegi z wykorzystaniem PLATFORMA LASEROWA XL PRO można zastosować w obszarze całego ciała (w tym oczywiście w obrębie delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu), jak również u osób o różnych fototypach skóry. Technologa zapewnia nie tylko niebywałą skuteczność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, które zostało potwierdzone licznymi badaniami.


Prestiż

Decydując się na wykorzystanie tej rewolucyjnej platformy w swoim gabinecie kosmetycznym, wybierasz jedno z najlepszych rozwiązań na rynku, które Twoim klientom zapewni fenomenalne efekty w rozwiązaniu ich problemów kosmetycznych czy dermatologicznych oraz światowej klasy zabiegi estetyczne, o jakich marzą, a Tobie sukces biznesowy i prestiż wynikający z jakości oferowanych usług.


Funkcjonalność

Najistotniejszą cechą tej rewolucyjnej platformy laserowej jest uniwersalność, która skupia całe bogactwo technologiczne w jednym urządzeniu, umożliwiając wykonywanie zabiegów dedykowanych danemu problemowi, jak i profesjonalnych, zdumiewająco efektywnych terapii łączonych. Kompilacja kilku głowic o różnym przeznaczeniu i wykorzystanie ich potencjału w kompleksowej terapii u danego klienta dają niesamowite możliwości w poprawie wyglądu i kondycji jego skóry, a także pozwalają skutecznie zniwelować rozmaite mankamenty urody, takie jak: zmarszczki, blizny, wiotkość skóry, rozstępy, zmiany barwnikowe, zmiany naczyniowe i wiele innych.

 


 
Alma harmony


Clearlift
LASEROWE ODMŁODZENIE SKÓRY!

Laser ClearLift to jedno z najbardziej efektywnych, zaawansowanych technologicznie urządzeń do głębokiej regeneracji i odmładzania skóry.

 

Dye-VL
LASEROWA TERAPIA ZMIAN NACZYNIOWYCH

Dye-VL to innowacyjny sprzęt wykorzystujący najnowocześniejszą technologię laserową do nieinwazyjnej i niezwykle efektywnej terapii zmian naczyniowych o różnym podłożu.

 

 

iPixel
NAJNOWOCZEŚNIEJSZA (NAJNOWSZA I NAJSZYBSZA) FORMA LASERA ER:YAG

Laser przeznaczony jest do zaawansowanego resurfacingu oraz redukcji różnego rodzaju blizn i nierówności na skórze czy likwidacji zmarszczek.

 

Q-Switch

Laser Q-Switch, neodymowo-yagowy, o podwójnej długości fali Nd:YAG 1064 nm i KTP 532 nm, nanosekundowy. Stosowany jest głównie do usuwania tatuaży

 

Nd : YAG

Laser neodymowo yagowy o długości fali 1064 nm i długim impulsie do zamykania zmian naczyniowych głębokich.

 

Nir

Głowica NIR wykorzystuje światło podczerwone, aby precyzyjnie docierać do tkanek skóry właściwej. To właśnie tam przebiegają procesy produkcji kolagenu. Wiązka światła o długości fali do 1300 nm natychmiast podgrzewa włókna kolagenowe, przez co ulegają one skurczeniu.

 

 

 

 liczba odwiedzin: 874248      online: 1
© 2022 MBEST