Stylizacja brwi i rzęs

Odpowiednio podkreślone brwi i rzęsy mogą nadać charakteru twarzy. W salonach kosmetycznych wykonywane są zabiegi stylizujące, ale możemy też wykonywać je samodzielnie. Na czym polega odpowiednia stylizacja brwi i rzęs?


Stylizacja rzęs

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs to bardzo dobre i, przede wszystkim, wygodne rozwiązanie. Pozwala optycznie powiększyć oko i sprawia, że przez jakiś czas nie trzeba używać tuszu do rzęs. To też bardzo dobra opcja na wszelkiego rodzaju uroczystości, jak na przykład ślub.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to nic innego jak doklejanie jednej albo kilku rzęs syntetycznych do naturalnej. Efekt stylizacji zależy od tego, na jaką metodę się zdecydujemy. W naszym zakładzie stylistki doradzają, jakiej długości i grubości powinny być rzęsy, żeby pasowały do klientki.

Do największych zalet stylizacji rzęs należy oszczędność czasu podczas codziennego makijażu, a także piękna oprawa oka na stałe. To też bardzo komfortowe rozwiązanie podczas kąpieli w basenach, które nadaje się także dla osób, które noszą szkła kontaktowe albo okulary.


Stylizacja brwi

Podstawowym zabiegiem upiększającym brwi jest ich regulacja. Pomaga uzyskać odpowiedni wygląd brwi, który pasuje do kształtu twarzy. Posłużyć do tego może pęseta, specjalny wosk albo nitkowanie.

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów stylizacyjnych brwi jest użycie henny. Jej głównym celem jest odpowiednie wyregulowanie i przyciemnienie włosków, co pozwala skutecznie wymodelować kształt twarzy.

 liczba odwiedzin: 874260      online: 1
© 2022 MBEST